REFERENCJE 

 Karolina

 

Wielokrotnie mialam przyjemność spotkać się Agnieszką podczas różnych eventów i spotkań biznesowych, dlatego też bardzo cenię sobie naszą współpracę. Agnieszka jest zawsze świetnie przygotowana, zaangażowana i pozytwnie nastawioną osobą, która od poczatku wprowadza przyjazną atmosferę. Profesjonalizm i doświadczenie sprawiaja, że Agnieszka pomaga zrealizować najbardziej niestandardowe pomysly w kwestii stylizacji i wizażu. Bezbłędnie trafiła w moje wizje dotyczące ubioru i wizażu, dzięki czemu zdałam się całkowicie na jej intuicję i poprosiłam o pomoc przy ogranizacji wesela. Także i tym razem nie zawiodlam sie na niej.

Z czystym sumieniem POLECAM!

~Karolina~


Ula

Wybór odpowiedniego ubrania na spotkania służbowe nie jest prosty, szczególnie dla kobiety. Powinien być on elegancki, ale bez przesady. Nie jest też łatwo dopasować sobie odpowiedni krój do figury, zobaczyć siebie samą z daleka i ocenić. A jeszcze dobór kolorów, materiałów... Byłyśmy z Agnieszką na zakupach tylko raz albo dwa, a jednak kupiłam rzeczy, których używam już długi czas, a dodatkowo nauczyłam się kupować odpowiednie dla siebie spodnie i swetry. Spotkanie ze stylistą jest bardzo ciekawym doświadczeniem, można zupełnie inaczej spojrzeć na kwestie stroju, a też trochę zmienić wizerunek. Kolejną świetną sprawą był wspólny przegląd moich ubrań, wreszcie zdecydowałam się niektóre rzeczy wyrzucić, natomiast inne zaczęłam nosić częściej. Przy tym wszystkim Agnieszka jest przesympatyczna, bardzo konkretna i zdecydowana,

Zatem wszystkim zainteresowanym, wahającym się, czy się z nią spotkać - polecam.

~Ula~


Bogdan

Duże podziękowania dla  Agnieszki, która  dzięki swojemu podejściu wniosła nowe spojrzenie na mój sposób ubierania się. Agnieszkę wyróżnia wyczucie i zrozumienie  potrzeb oraz duże zaangażowanie w to co robi .

Zdecydowanie polecam współpracę!

~Bogdan~


Agnieszka is very professional in helping me to choose two winter jackets. I want winter jacket that is good quality, able to keep very warm, good style, good looking, good price etc. And she really can help me to find 2 that can fulfill all my requirments. They are supreme quality which I believe can last another 10 years. She has a very good sense of fashion/style, moreover, she is very friendly, easygoing, she understands the need of her client, thinks the best for her client. Her professionalism and enthusiasm is deeply appreciated!

Agnieszka, I would remember you fondly foranother 10 years when I wear these 2 jackets!

~Pun~

 

Pun


Od jakiegoś czasu staram się kreować swój wizerunek również poprzez to jak się ubieram. Lubię dobrze wyglądać, dlatego dość często kupuję nowe rzeczy. Niestety bardzo szybko okazuje się, że nie podobają mi się już, albo do niczego nie pasują. I pewnie nic by się nie zmieniło do dziś, gdyby nie wizyta Agnieszki w moim mieszkaniu na poczatku 2018. Wydawało mi się, że przegląd szafy potrwa godzinę, może dwie, jednak jak się okazało, aby to zrobić dobrze, trzaba poświęcić kilka godzin. Teraz zrozumiałem jak ciężka jest to praca i tym bardziej doceniam Agnieszkę za jej spokój i cierpliwość.
Jednakże przede wszystkim jestem wdzięczny Agnieszce za to, że otworzyła mi oczy – okazało się, że to co mam w szafie można ze sobą łączyć w różne konfiguracje, które świetnie tworzą stylizacje na każdą okazję. Ponadto zrozumiałem, że musze postawić na ubrania dobrej jakości i ponadczasową klasykę.

Więc jeśli myślisz, że masz podobny problem jak ja, teraz już wiesz jak możesz go rozwiązać.

~ Artur~

Artur


Bardzo ale to bardzo profesjonalne podejście.😊Niesamowite wyczucie stylu, idealny dobór kolorów i fasonów. Nawet nie przypuszczałam, że pewne rzeczy tak fajnie do mnie pasują😊 Zupełnie inaczej postrzegam teraz kolory, wzory i fasony😊 Spotkanie pełna przyjemność 😊 

Polecam gorąco. Bardzo dziękuję za cudownie i niezwkle kreatywne spotkanie.

~Ania~

Ania