Moda sprawia mi przyjemność
DSC00417 (2).JPG

Agnieszka Michalska

Ukończyła prestiżowy kurs stylizacji w Szkole Stylu Moniki Jaruzelskiej, współorganizowanym z magazynem Elle Polska. Z zamiłowania do mody postanowiła zostać stylistką oraz personal shopperką. Jednocześnie jej zainteresowania nie kończą się tylko na modzie. Z wykształcenia magister Turystyki i Rekreacji na warszawskim AWF'ie. Moda i sport znalazły w jej życiu wspólną drogę. Wyznaję zasadę, że zdrowy styl życia oraz zewnętrzny wygląd idą razem w parze.

Jako manager sprzedaży i marketingu w jednym z warszawskich klubów fitness (Total Fitness Ursynów) z sukcesem zarządzała zespołem sprzedaży ukończywszy równolegle studia podyplomowe z "Zarządzania Sprzedażą" na SGH. Ponadto zdobyła doświadczenie pracy w startupach, przeprowadzając się na 2 lata do Berlina. Uczestniczyła również w wielu meetupach związanych z nową technologią, poznając jednocześnie tajniki bycia przedsiębiorcą. 

Ostatnim z projektów za który była odpowiedzialna dotyczył wprowadzenia do sklepów Baltony produktów z Marynarzem, kultowym znakiem marki Baltona z czasów PRL. Powstałe produkty miały charakteryzować się wysoką jakością wykonania oraz oryginalnym wzornictwem. Tym samym, miały one przywrócić dawne wspomnienia związane z zakupami w sklepach Baltony, w których można było nabyć luksusowe towary z zachodu. 

Dlaczego praca stylistki? Ten zawód pozwala mi na uwolnienie swojej kreatywności, przez lata ukrywanej pod płaszczem innych zajęć.

Ulubiony styl w modzie. Minimalizm

Ulubiony kolor. Granatowy oraz łączenie barw ciepłych z zimnymi.

Inspiruje mnie. Otoczenie, w którym przebywam, ludzie, architektura, przyroda.

Sport jest dla mnie. Rozrywką i integracją z innymi ludźmi.

Trenuję bo. Jest to czas tylko dla mnie.

Moda ma dla mnie znaczenie. Podkreślenie badź ukrycie naszej osobowości.