koncepcja i korzyści

Doradzenie moim klientom w czym dobrze będą wyglądali i jednocześnie dobrze się czuli to wyzwanie, którego najbardziej lubię się podejmować. Myśląc o stylizacji danej osoby, zastanawiam się nad podkreśleniem tego co najlepsze w jego urodzie i sylwetce, dopasowaniem ubioru do jego osobowości, stylu życia, zaproponowaniem niebanalnych stylizacji.

woman-detail-bed-jeans-40065.jpeg

jakość

Każde zadanie lub rzecz, które wykonujemy z większą starannością, w efekcie daję nam oczekiwane rezultaty. Dla mnie jakość ma znaczenie w wielu aspektach naszego życia, związanych chociażby z: profesjonalną usługą, zdrowym jedzeniem, dobrze zaprojektowanym i wykonanym ubraniem, produktem, z czymś wytrzymałym. Jako Stylistka przywiązuję dużą wagę do tego w jak najbardziej jakościowy sposób sprawić, aby klienci byli zadowoleni z efektów mojej pracy.

pexels-photo-718977.jpeg

oryginalność

Przyzwyczajenie daję nam duże poczucie bezpieczeństwa. Nie ma w tym bynajmniej nic złego, ale przełamywanie schematów pozwala nam również zobaczyć się w innym świetle, czasem tym "mocniej świecącym". Pisząc o wizerunku osobistym - każdy z nas jest inny, a oryginalność możemy uzyskać podkreślając w nas to co najlepsze. 

pexels-photo-206336.jpeg

zakupy z głową

Przemyślane zakupy to często więcej pieniędzy w portfelu. Zakupy z głową - mam tu na myśli kilka aspektów:

  • "jak wybierać, żeby mieć później w czym wybierać". Zakup takich rzeczy, aby można było je zestawić na różne okazje. 
  • a może warto kupić ubrania zwracając wiekszą uwagę na ich jakość, co da nam większą pewność, że posłużą nam na dłużej.
  • odpowiedni dobór ubrań do naszego stylu życia i osobowości sprawi, że nie będą one wisiały tylko w szafie.